Vaše reakce


Přidat komentář
Zobrazených 1-10 z celkově 23 záznamů.

Buchta Jiří

18.2.2021

Perfektní autoškola! Profesionální výuka a přátelské vystupování. Budu všem doporučovat.

Jan Navrátil

9.1.2020

Absolvoval jsem autoškolu v Borové,všem doporučuji.Profesionalni přístup,klasická výuka v učebně a jízdy hlavně v Poličce a blízkém okolí zaměřené opravdu na to podstatné...ostatní se člověk stejně naučí až v praxi!

Mirka Švecová

1.3.2019

Hledáte si autoškolu? Panter to je jednička. Naučil mě řídit auto, i když už jsem babička. Na Martina Nespěšného nedám nikdy dopustit, když jsem byla rozklepaná, dokázal mě uklidnit. Je to člověk na svém místě, věřte, že vám nekecám. Proto budu všude hlásit: V Borové je Panter fajn!

František Bros

8.2.2019

Super autoškola, vřele doporučuji.

Jiří Krumpl

16.2.2018

Mohu pouze doporučit! Přístup učitele Martina neskutečně profesionální. Má lidský přístup a vše zvládá na jedničku. Způsob jeho jednání, flexibilita, trpělivost atd parádní. Dělal jsem před dvěma lety A1 a teď jsem udělal B. Nyní dělám B+E a T. Přístup i vozový park jdou nahoru. Doporučuji!!

Jiří Stodola

2.2.2018

Vřele všem doporučuji Autoškolu Panter !! Oceňuji profesionální přístup, skvělou komunikaci, perfektní vyučovací metody, skvělé ceny !! Byl jsem velice spokojen s přístupem p. Martina Nespěšného !! Díky !!

Karolína Hájková

6.7.2016

S autoškolou Panter jsem velice spokojená - líbil se mi způsob jednání a vždy perfektní domluva. Osobně mi vyhovoval způsob autoškoly - nejdříve seznámení s nejdůležitější teorií, poté až jízdy. Autoškolu všem doporučuji.

Ilona Lukáčová

17.6.2016

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a perfektní přípravu na závěrečné zkoušky na motorku. Oceňuji flexibilitu, trpělivost, pozitivní přístup a hlavně spoustu potřebných informací. Každému, kdo vyžaduje profesionalitu a chce udělat zkoušky na poprvé, jasně doporučuji autoškolu Panter.

Alena Komolá

20.5.2016

„U autoškoly panter jsem si dělala řidičské oprávnění skupiny C. Mé obavy se nepotvrdily, výcvik jsem si užila a hlavně naučila jsem se řídit náklaďák. S autoškolou panter plánuji spolupracovat i v budoucnu.“ Díky Alena Komolá

Lukáš Flídr

30.4.2014

Vřele všem doporučuji Panter je nejlepší volba kterou sem mohl udělat..přístup profesionální a zaroveň přatelský.vše mi vysvětlili a připravyli na zaverečne zkoušky na jedničku.takže honem sem a ještě jednou chci podekovat učitelům za super přípravu budu doporučovat všem díky moc

Logo autoškola polička

Litomyšl, Polička, Borová