Logo autoškola polička

Litomyšl, Polička, Borová

Vaše reakce

Zobrazených 1-10 z celkově 21 záznamů.

Mirka Švecová

1.3.2019

Hledáte si autoškolu? Panter to je jednička. Naučil mě řídit auto, i když už jsem babička. Na Martina Nespěšného nedám nikdy dopustit, když jsem byla rozklepaná, dokázal mě uklidnit. Je to člověk na svém místě, věřte, že vám nekecám. Proto budu všude hlásit: V Borové je Panter fajn!

František Bros

8.2.2019

Super autoškola, vřele doporučuji.

Jiří Krumpl

16.2.2018

Mohu pouze doporučit! Přístup učitele Martina neskutečně profesionální. Má lidský přístup a vše zvládá na jedničku. Způsob jeho jednání, flexibilita, trpělivost atd parádní. Dělal jsem před dvěma lety A1 a teď jsem udělal B. Nyní dělám B+E a T. Přístup i vozový park jdou nahoru. Doporučuji!!

Jiří Stodola

2.2.2018

Vřele všem doporučuji Autoškolu Panter !! Oceňuji profesionální přístup, skvělou komunikaci, perfektní vyučovací metody, skvělé ceny !! Byl jsem velice spokojen s přístupem p. Martina Nespěšného !! Díky !!

Karolína Hájková

6.7.2016

S autoškolou Panter jsem velice spokojená - líbil se mi způsob jednání a vždy perfektní domluva. Osobně mi vyhovoval způsob autoškoly - nejdříve seznámení s nejdůležitější teorií, poté až jízdy. Autoškolu všem doporučuji.

Ilona Lukáčová

17.6.2016

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup a perfektní přípravu na závěrečné zkoušky na motorku. Oceňuji flexibilitu, trpělivost, pozitivní přístup a hlavně spoustu potřebných informací. Každému, kdo vyžaduje profesionalitu a chce udělat zkoušky na poprvé, jasně doporučuji autoškolu Panter.

Alena Komolá

20.5.2016

„U autoškoly panter jsem si dělala řidičské oprávnění skupiny C. Mé obavy se nepotvrdily, výcvik jsem si užila a hlavně naučila jsem se řídit náklaďák. S autoškolou panter plánuji spolupracovat i v budoucnu.“ Díky Alena Komolá

Lukáš Flídr

30.4.2014

Vřele všem doporučuji Panter je nejlepší volba kterou sem mohl udělat..přístup profesionální a zaroveň přatelský.vše mi vysvětlili a připravyli na zaverečne zkoušky na jedničku.takže honem sem a ještě jednou chci podekovat učitelům za super přípravu budu doporučovat všem díky moc

Daniel Popelka

9.4.2014

Určitě doporučuji Autoškolu Panter. Výborná komunikace, příprava na závěrečnè jízdy a hlavně ochota instruktorů. Prostě vše na výbornou. Díky

Šárka Motyčková

21.3.2014

Autoškola Panter? Jediná a ta nejlepší volba! :-) Všem, kteří váhají ve volbě autoškoly, doporučuji právě tuhle. Super instruktoři, parádní atmosféra, vozový park i komunikace! Z mé strany maximální spokojenost :-)

Více...


Napište nám. 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného klienta je nejlepší odměnou naší práce.

  Proč si vybrat právě naší autoškolu?

 

at-208-00.jpg, 52 kB

 

Akce

- řidičský průkaz skupiny B (osobní automobil) za cenu 9 500 Kč. Akce platí do odvolání a pouze v autoškole panter Borová. 

ŠKODA AUTOŠKOLÁM

Naše autoškola je součástí projektu ŠKODA AUTOŠKOLÁM, který je určen pro autoškoly které splňují podmínky kvalitní autoškoly. Každý absolvent skupiny B si od nás a od našeho partnera ŠKODA AUTO a. s. odnese drobný dárek.

Pneuservis

- pro každého absolventa autoškoly panter máme připravenou slevu na služby našeho nového osobního pneuservisu v Borové

Výcvik provádí
– stabilní tým zkušených učitelů s dlouholetou řidičskou a učitelskou praxí. Máme bohaté zkušenosti s výcvikem řidičů na všechny skupiny od motocyklů až po autobus. Naši studenti dosahují vysokého procenta úspěšnosti u závěrečných zkoušek. 

Výcvik jízdy
– provádíme na moderních vozech (ŠKODA, MERCEDES-BENZ, IVECO, ZETOR), nově také s pohonem 4x4. Využíváme vznětové i zážehové motory (nafta, benzín). Rádi vycházíme vstříc zájmu našich studentů o vyzkoušení jízdy  v provozu velkých měst a dálnici. Všechna výcviková vozidla jsou v našem vlastnictví, tudíž nejsme závislí na půjčování výcvikového vozidla.

Výuka teorie

– jako jedni z mála autoškol provádíme výuku pravidel silničního provozu, výuka probíhá ve schválené učebně vybavené moderní audiovizuální technikou. Bohatě vybavená učebna pro výuku teorie, mnoho funkčních modelů pro výuku praxe, automobilní trenažér AT 208 (Fabia). Vzhledem k tomu, že držitel skupiny "B" může jezdit i na motocyklu skupiny A1 s automatickou převodovkou, je možno v rámci výuky na skupinu B absolvovat 1 hodinu výuky na motocyklovém trenažéru Honda

 Naše motocykly (HONDA)

– jsou havarijně pojištěny, včetně úrazového pojištění žáků. Pro výcvik skupin A používáme cvičnou plochu, na které bude probíhat i Vaše následná zkouška.

Na bezpečnosti našich žáků nám záleží a proto od sezony 2019 používáme airbagové vesty HELITE.

Kurz sk. A pro sezonu 2020 bude zahájen v březnu - dubnu. Pokud nám počasí dovolí, tak ihned začneme i s praktickým výcvikem (jízdy). Rádi Vás uvidíme také v našich dalších kurzech, přihlášky můžete dodat již nyní.

https://www.bonmoto.cz/helite-airbagova-vesta-turtle-long-hi-viz/

https://www.youtube.com/watch?v=FKu52X_c9Wc

https://www.youtube.com/watch?v=53vP54q6o54

Absolvujete náročnou přípravu
– v městském provozu, tak abyste byli schopni sami zvládat i ty nejnáročnější dopravní situace.

Nenabízíme
– nejlevnější a nejrychlejší výcvik, nabízíme kvalitní výcvik v rozumném čase za ceny odpovídající nadprůměrné kvalitě výuky a výcviku. 

Kurzovné
– můžete platit na splátky dle dohody

Nepodbízíme se nejnižší cenou  (dumpingovou cenou), ale garantujeme kvalitní výuku a výcvik v nejmoderněji vybavené autoškole v našem regionu. Levně a kvalitně??? Nenechte se oklamat!!!

Výcvik probíhá
– v přátelské atmosféře. Kvalitu přípravy nepodřizujeme produktivitě!!!

Vlastníme nejrozsáhlejší a nejmodernější vozový park v regionu pro všechny nabízené skupiny. A to včetně  autotrenažéru (Škoda) a mototrenažéru (Honda). Nenabízíme výcvik skupin na které nevlastníme výcvikové vozidlo.