Logo autoškola polička

Litomyšl, Polička, Borová

Vaše reakce

Zobrazených 11-20 z celkově 23 záznamů.

Daniel Popelka

9.4.2014

Určitě doporučuji Autoškolu Panter. Výborná komunikace, příprava na závěrečnè jízdy a hlavně ochota instruktorů. Prostě vše na výbornou. Díky

Šárka Motyčková

21.3.2014

Autoškola Panter? Jediná a ta nejlepší volba! :-) Všem, kteří váhají ve volbě autoškoly, doporučuji právě tuhle. Super instruktoři, parádní atmosféra, vozový park i komunikace! Z mé strany maximální spokojenost :-)

Radek Hájek

13.10.2013

Autoškolu Panter můžu opravdu všem doporučit. Díky kvalitní výuce a přátelskému přístupu pro mě nebyly závěrečné zkoušky žádný problém ;)

Alena Tichá

28.8.2013

Autoškola Panter - jasná volba. Profesionální přístup,klidné a přátelské chování. Velice děkuji a vřele doporučuji :)

Lukáš Flídr

18.6.2013

Velmi dobrá příprava,přístup a přátelské chování učitele vše za 1!Vřele doporučuji.

Ludmila Stejskalová

9.5.2013

Autoškolu Panter všem vřele doporučuji.Skvělý přístup, skvělá příprava. Autoškola napoprvé. :) Doporučuji!

MARTINA ŠTANCLOVÁ

7.5.2013

PROČ AUTOŠKOLA PANTER???SUPER KLIDNÝ INSTRUKTOŘI,PŘÍJEMNÝ VYSTUPOVÁNÍ,TRPĚLIVOST VYSVĚTLIT VÁM COKOLI.VŠEM CO VÁHAJÍ S AUTOŠKOLOU?!NEVÁHEJTE A BĚŽTE DO PANTERA.

Lukáš Bednář

28.4.2013

Jedinečný přistup instruktorů k žákům.Všechno mi bylo ochotně vysvětleno.Vozový park více než na úrovni.Vřele všem doporučuji. Po kurzu u této autoškoly závěrečky nejsou žádný problém.

Simona Juklová

13.12.2012

Naprostá spokojenost s touto autoškolou. Přátelský přístup k žákům a perfektní příprava na zkoušky!

Veronika Šiklová

13.11.2012

Jsem s touto autoškolou velmi spokojená! Instruktoři mají k žákům přátelský přístup, který je důležitý pro veškerou spolupráci. Skvělá příprava na závěrečné zkoušky (jízdy i technika). Doporučuji!

Více...


Napište nám. 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného klienta je nejlepší odměnou naší práce.

  

Novinka


L17 - řidičák od 17 let

 

Jelikož držitel skupiny C může řídit skupinu T, tak naše autoškola nabízí v ceně kurzu skupiny C dvě jízdy s traktorem zdarma

Do vozového parku autoškoly se zařadil nový nákladní vůz Mercedes-Benz Atego, který nalezne uplatnění při výcviku žadatelů o řidičské oprávnění skupin C, C+E a žadatelů o profesní průkaz řidiče.

Naše autoškola  pro Vás připravila nová výcviková vozidla ŠKODA SCALA 1.5 TSI s bohatou výbavou v Borové a v Litomyšli ŠKODA RAPID 1.2 TSI


ŠKODA AUTOŠKOLÁM

Naše autoškola je součástí projektu ŠKODA AUTOŠKOLÁM, který je určen pro autoškoly které splňují podmínky kvalitní autoškoly. Každý absolvent skupiny B si od nás a od našeho partnera ŠKODA AUTO a. s. odnese drobný dárek.

Pneuservis

- pro každého absolventa autoškoly panter máme připravenou slevu na služby našeho nového osobního pneuservisu v Borové

Výcvik provádí
– stabilní tým zkušených učitelů s dlouholetou řidičskou a učitelskou praxí. Máme bohaté zkušenosti s výcvikem řidičů na všechny skupiny od motocyklů až po autobus. Naši studenti dosahují vysokého procenta úspěšnosti u závěrečných zkoušek. 

Výcvik jízdy
– provádíme na moderních vozech (ŠKODA, MERCEDES-BENZ, IVECO, ZETOR), nově také s pohonem 4x4. Využíváme vznětové i zážehové motory (nafta, benzín). Rádi vycházíme vstříc zájmu našich studentů o vyzkoušení jízdy  v provozu velkých měst a dálnici. 

Výuka teorie

– jako jedni z mála autoškol provádíme výuku pravidel silničního provozu, výuka probíhá ve schválené učebně vybavené moderní audiovizuální technikou. Bohatě vybavená učebna pro výuku teorie, mnoho funkčních modelů pro výuku praxe, automobilní trenažér AT 208 (Fabia). Vzhledem k tomu, že držitel skupiny "B" může jezdit i na motocyklu skupiny A1 s automatickou převodovkou, je možno v rámci výuky na skupinu B absolvovat 1 hodinu výuky na motocyklovém trenažéru Honda

 Naše motocykly (HONDA)

– jsou havarijně pojištěny, včetně úrazového pojištění žáků. Pro výcvik skupin A používáme cvičnou plochu, na které bude probíhat i Vaše následná zkouška.

Na bezpečnosti našich žáků nám záleží a proto od sezony 2019 používáme airbagové vesty HELITE.

Kurz sk. A pro sezonu 2024 bude zahájen v březnu - dubnu. Pokud nám počasí dovolí, tak ihned začneme i s praktickým výcvikem (jízdy). Rádi Vás uvidíme také v našich dalších kurzech, přihlášky můžete dodat již nyní.

Výcvik jízdy, včetně zkoušky je možný na Vašem vlastním motocyklu

 

Absolvujete náročnou přípravu
– v městském provozu, tak abyste byli schopni sami zvládat i ty nejnáročnější dopravní situace.

Nenabízíme
– nejlevnější a nejrychlejší výcvik, nabízíme kvalitní výcvik v rozumném čase za ceny odpovídající nadprůměrné kvalitě výuky a výcviku. 

Kurzovné
– můžete platit na splátky dle dohody

Nepodbízíme se nejnižší cenou  (dumpingovou cenou), ale garantujeme kvalitní výuku a výcvik v nejmoderněji vybavené autoškole v našem regionu.

Výcvik probíhá
– v přátelské atmosféře. Kvalitu přípravy nepodřizujeme produktivitě!!!