Logo autoškola polička

Litomyšl, Polička, Borová

Vaše reakce

Zobrazených 21-23 z celkově 23 záznamů.

Petr Jančík

9.10.2012

Autoškolu Panter můžu vřele doporučit.Jenom spokojenost kvalitni instruktori, perfekni vycvik.

Lukáš Koukal

30.9.2012

Autoškolu Panter můžu vřele doporučit. Moderní auta, perfektní přístup, který se jinde nevidí. Tak by měla autoškola vypadat. Po výuce byla zkouška maličkost. Těším se na příští rozšíření řidičáku

Tomáš Tylš

27.9.2012

Nejlepší autoškola s profesionálním a přátelským přístupem.

Více...


Napište nám. 

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného klienta je nejlepší odměnou naší práce.

  

Novinka


L17 - řidičák od 17 let

 

Jelikož držitel skupiny C může řídit skupinu T, tak naše autoškola nabízí v ceně kurzu skupiny C dvě jízdy s traktorem zdarma

Do vozového parku autoškoly se zařadil nový nákladní vůz Mercedes-Benz Atego, který nalezne uplatnění při výcviku žadatelů o řidičské oprávnění skupin C, C+E a žadatelů o profesní průkaz řidiče.

Naše autoškola  pro Vás připravila nová výcviková vozidla ŠKODA SCALA 1.5 TSI s bohatou výbavou v Borové a v Litomyšli ŠKODA RAPID 1.2 TSI


ŠKODA AUTOŠKOLÁM

Naše autoškola je součástí projektu ŠKODA AUTOŠKOLÁM, který je určen pro autoškoly které splňují podmínky kvalitní autoškoly. Každý absolvent skupiny B si od nás a od našeho partnera ŠKODA AUTO a. s. odnese drobný dárek.

Pneuservis

- pro každého absolventa autoškoly panter máme připravenou slevu na služby našeho nového osobního pneuservisu v Borové

Výcvik provádí
– stabilní tým zkušených učitelů s dlouholetou řidičskou a učitelskou praxí. Máme bohaté zkušenosti s výcvikem řidičů na všechny skupiny od motocyklů až po autobus. Naši studenti dosahují vysokého procenta úspěšnosti u závěrečných zkoušek. 

Výcvik jízdy
– provádíme na moderních vozech (ŠKODA, MERCEDES-BENZ, IVECO, ZETOR), nově také s pohonem 4x4. Využíváme vznětové i zážehové motory (nafta, benzín). Rádi vycházíme vstříc zájmu našich studentů o vyzkoušení jízdy  v provozu velkých měst a dálnici. 

Výuka teorie

– jako jedni z mála autoškol provádíme výuku pravidel silničního provozu, výuka probíhá ve schválené učebně vybavené moderní audiovizuální technikou. Bohatě vybavená učebna pro výuku teorie, mnoho funkčních modelů pro výuku praxe, automobilní trenažér AT 208 (Fabia). Vzhledem k tomu, že držitel skupiny "B" může jezdit i na motocyklu skupiny A1 s automatickou převodovkou, je možno v rámci výuky na skupinu B absolvovat 1 hodinu výuky na motocyklovém trenažéru Honda

 Naše motocykly (HONDA)

– jsou havarijně pojištěny, včetně úrazového pojištění žáků. Pro výcvik skupin A používáme cvičnou plochu, na které bude probíhat i Vaše následná zkouška.

Na bezpečnosti našich žáků nám záleží a proto od sezony 2019 používáme airbagové vesty HELITE.

Kurz sk. A pro sezonu 2024 bude zahájen v březnu - dubnu. Pokud nám počasí dovolí, tak ihned začneme i s praktickým výcvikem (jízdy). Rádi Vás uvidíme také v našich dalších kurzech, přihlášky můžete dodat již nyní.

Výcvik jízdy, včetně zkoušky je možný na Vašem vlastním motocyklu

 

Absolvujete náročnou přípravu
– v městském provozu, tak abyste byli schopni sami zvládat i ty nejnáročnější dopravní situace.

Nenabízíme
– nejlevnější a nejrychlejší výcvik, nabízíme kvalitní výcvik v rozumném čase za ceny odpovídající nadprůměrné kvalitě výuky a výcviku. 

Kurzovné
– můžete platit na splátky dle dohody

Nepodbízíme se nejnižší cenou  (dumpingovou cenou), ale garantujeme kvalitní výuku a výcvik v nejmoderněji vybavené autoškole v našem regionu.

Výcvik probíhá
– v přátelské atmosféře. Kvalitu přípravy nepodřizujeme produktivitě!!!